• 0912-0712872

نصب ویندوز در کرج

تخصصی ترین مرکز نصب انواع ویندوز در کرج

آموزش نصب ویندوز 10 بر روی کامپیوتر و لپ تاپ در کرج

آموزش نصب ویندوز 10 بر روی کامپیوتر و لپ تاپ در کرج

نصب ویندوز 10 را با کمک متخصصین نصب ویندوز کرج رایان خودتان انجام دهید

در این مقاله قصد داریم تا به کمک متخصصین نصب ویندوز در کرج رایان مراحل نصب ویندوز ۱۰ را برای شما کاربران گرامی توضیح دهیم. ویندوز ۱۰ نیز مانند دیگر سیستم عامل ها نیاز های حداقلی سخت افزاری را دارد که در اینجا برای شما ذکر میکنیم.
پردازنده مورد نیاز حداقل باید 1Ghz باشد
 برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی ،۲ گیگ رم و برای سیستم عامل های ۶۴ بیتی ،3 گیگ رم را نیاز دارد.
فضای خالی مورد نیاز در هارد نیز برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی ۱۶ و برای ۶۴ بیتی ۲۰ گیگ می باشد.
شما برای نصب ویندوز 10 نیاز به سی دی ویندوز یا یک فلش مموری دارید
اگر از سی دی برای نصب ویندوز استفاده کنید که خوب خود سی دی های ویندوز بوتیبل می باشند ولی اگر از فلش مموری میخواهید استفاده کنید باید در نظر بگیرید که فلش را ابتدا بوت کنید.
برای بوت کردن فلش هم می توانید از نرم افزار های مختلف استفاده کنید.

حال که سی دی نصب ویندوز را تهیه کردید یا فلش بوتیبل ساخته اید نوبت به تنظیمات بایوس سیستم است که معرفی کنیم ابتدا کدام سخت افزار را بوت کند. در حالت عادی ما بوت پیش فرض خود را روی هارد دیسک قرار می دهیم ولی موقع نصب ویندوز باید دی وی دی رایتر یا usb را انتخاب کنیم. در اکثر سیستم های کامپیوتری برای وارد شدن به منوی بایوس باید کلید Del یا Delete را فشار دهید ولی بعضی سیستم ها نیز از کلیدهای f استفاده می کنند. بعد از وارد شدن به منوی بایوس دنبال سربرگ بوت می گردیم و بوت اول را روی دی وی دی یا فلش قرار می‌دهیم به گفته متخصصین نصب ویندوز در کرج بهتر است که بوت دوم را هم هارد دیسک انتخاب کنید تا هنگام نصب ویندوز مراحل لود شدن سریع تر انجام شود.
بعد از انتخاب های بوت اول و دوم حتماً باید تنظیمات را ذخیره کنیم و سیستم ریستارت شود. بعد از ریستارت سیستم باید منتظر بمانید تا از شما درخواست فشار دادن کلیدی را کند تا به مراحل نصب ویندوز وارد شوید.
تا اینجای کار فقط مراحل آماده سازی سیستم را انجام داده ایم و از این مرحله کار نصب ویندوز شروع می شود لطفاً کمی صبر کنید تا صفحه انتخاب زبان مورد نظر نمایش و تایپ کیبورد در ویندوز باز شود.
سپس زبان مورد نیاز خود را انتخاب کنید و دکمه next را فشار دهید.
در مرحله بعد با دو گزینه مواجه می‌شود که از شما سوال می شود قصد آپگرید یا ارتقا ویندوز خود را دارید یا می خواهید اقدام مجدد برای نصب ویندوز کنید که این از نظر کارشناسان نصب ویندوز کرج رایان گزینه مناسب تری می باشد.
در مرحله بعد که از حساسیت بالایی برخوردار است باید درایو مورد نظر که ویندوز قبلی شما در آن قرار دارد یا می خواهید ویندوز جدید را روی آن نصب کنید را انتخاب کنید. اگر اطلاعات روی هارد خود ندارید خوب چندان مهم نیست ولی اگر اطلاعات مهم کاری و شخصی روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود دارید توصیه می شود که این کار نصب ویندوز ۱۰ را به متخصصین نصب ویندوز در کرج رایان بسپارید زیرا با یک کلیک اشتباه می توانید تمام اطلاعات خود را از دست دهید.
بعد از این مرحله تقریباً کار شما تمام است و باید صبر کنید تا نصب ویندوز ۱۰۰% کامل شود و نام کاربری user  مورد نظر را وارد کنید تا ویندوز شما با یک بار ریستارت وارد شود .یکی از موارد خیلی مهم بعد از نصب ویندوز ۱۰ بستن آپدیت خودکار ویندوز است که در مقاله بعدی حتما برای شما عزیزان و علاقمندان به نصب ویندوز در کرج توضیح می دهیم
 

نظرات

ارسال نظر