• 0912-0712872

تعمیرات لپ تاپ در کرج | تعمیرات کامپیوتر در کرج

تعمیر لپ تاپ در کرج

مرکز تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج

یکی از معتبرترین مراکز در زمینه تعمیرات حرفه ای انواع برند ها و مدل های لپ تاپ و کامپیوتر، مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر کرج رایان در کرج است. این مرکز بهترین امکانات موجود در حوزه رفع مشکلات دستگاه های کامپیوتر و لپ تاپ را دارا بوده و از نوین ترین شیوه های روز دنیا در مراحل مختلف رفع مشکل از عیب یابی تا تست نهایی دستگاه معیوب استفاده می‌نماید. 
حضور کارشناسان فوق حرفه ای و با تجربه و همچنین استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار آلات موجود، باعث شده است مرکز تعمیرات تخصصی کرج رایان از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شناخته شود. تمامی امور مربوطه اعم از برطرف ساختن مشکلات سخت افزاری مختلف و رفع اختلالات رایج نرم‌ افزاری، در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج به عالی ترین نحو ممکن انجام می شود. تعمیر و تعویض انواع قطعات سخت افزاری مانند پاور، فن، کیبورد، ال سی دی، کارت گرافیک، فلت و همچنین تعویض و ارتقای حافظه رم، هارد و... با بهترین روش ها و استفاده از پیشرفته ترین امکانات توسط نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج صورت می گیرد. 
از امکانات مربوط به بخش نرم‌ افزاری مرکز کرج رایان نیز می توان به نصب ویندوز در کرج، نصب و راه اندازی نرم افزار های عمومی و تخصصی، ویروس کشی سیستم، نصب آنتی ویروس اورجینال و به روزرسانی دوره‌ ای آن، ریکاوری اطلاعات از دست رفته هارد معیوب و رفع اختلالات نرم‌افزاری شایع نظیر فریز شدن سیستم به صورت پی در پی، بروز کرش های مکرر، نمایش مداوم صفحه آبی مرگ ویندوز و... اشاره داشت. 
شما می توانید در صورت ایجاد هرگونه خرابی و آسیب‌ دیدگی در قطعات مختلف سخت افزاری و یا بروز اختلالات نرم افزاری در سیستم خود، در جهت رفع سریع و صحیح مشکل به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید. کارشناسان خبره و کاربلد ما با استفاده از دستگاه‌ های به‌روز و ابزار آلات پیشرفته، به عیب یابی صحیح و رفع مشکل روی داده پرداخته و بهترین خروجی ممکن را در اسرع وقت در جهت رفاه شما کاربران انواع مدل های لپ تاپ و کامپیوتر در کرج ارائه می نمایند. همچنین شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشورت در این حوزه، از طریق راه های ارتباطی موجود با متخصصان حرفه ای کرج رایان تماس حاصل فرمایید. 

تعمیر لولای لپ تاپ در کرج

تعمیر لولای معیوب لپ تاپ تنها گوشه ای از خدمات بی نظیر نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج است. این قسمت از لپ تاپ به دلیل موقعیت مکانی، بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد. این قطعه دو قسمت اصلی بدنه و صفحه نمایش را به هم متصل می سازد. از این رو باز و بسته کردن غیر اصولی و نادرست لپ تاپ می تواند آسیب زیادی را به بخش لولای آن وارد نماید. 
باز و بسته کردن محکم لپ تاپ به قسمت های مختلف آن به ویژه لولا فشار زیادی وارد کرده که به مرور زمان می‌ تواند شکستگی و ترک خوردگی اجزای آن را در پی داشته باشد. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود از باز و بسته کردن محکم و غیر اصولی لپ‌ تاپ پرهیز کرده و این کار را به آرامی انجام دهید. 
همچنین همواره سعی کنید لپ‌ تاپ را در محلی مناسب و به دور از وارد شدن فشار و ضربه و دیگر موارد مخرب نگهداری نمایید. چنانچه به هر دلیل با خرابی و شکستگی لولای لپ تاپ خود مواجه شدید، می توانید در جهت بررسی دقیق و عیب یابی صحیح و همچنین رفع مشکلات سخت افزاری و اختلالات نرم افزاری لپ تاپ معیوب، به نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید. 

تعمیر تاچ پد لپ تاپ در کرج

تاچ پد از راه های ارتباطی کاربر با سیستم به شمار رفته که نقش همان ماوس کامپیوتر را ایفا می نماید. این قطعه به صورت صفحه ای مستطیل شکل در کنار صفحه کلید لپ تاپ جای داده شده است. در قسمت پایین تاچ پد دو کلید قرار داشته که کاربرد همان کلیک راست و کلیک چپ ماوس را دارند. همچنین صفحه حساس تاچ‌ پد به گونه‌ ای طراحی شده که شما می توانید با حرکات انگشتان خود بر روی این سطح حساس، با نشانگر در سیستم جا به جا شده و به امور خود بپردازید. 
گرچه سیستم های لپ تاپ دارای تاچ پد در جهت انجام امور کاربران هستند، اما بیشتر کاربر های لپ تاپ برای انجام این کار از ماوس استفاده می نمایند. در واقع اکثر کاربران تنها در زمان نبود ماوس و عدم دسترسی به این وسیله جانبی، از تاچ پد لپ تاپ استفاده می‌ کنند. چرا که تاچ پد از سرعت کافی برای ارتباط با سیستم برخوردار نبوده و کار با آن بسیار سخت و زمان بر است. ماوس از سرعت بیشتری برای انجام امور مورد نظر کاربر برخوردار بوده و دقت آن نیز بیشتر است. همچنین استفاده از این وسیله جانبی نسبت به تاچ بسیار راحت تر می باشد. 
نکته دیگری که در مورد تاچ پد لپ تاپ وجود دارد، حساسیت زیاد این قطعه می باشد. صفحه تاچ پد در برابر عوامل مخرب بیرونی به ویژه وارد شدن ضربه و تحمیل فشار، بسیار آسیب پذیر بوده و ممکن است پس از استفاده زیاد و غیر اصولی دچار نقص عملکرد شود. به همین دلیل توصیه می‌ شود شما نیز همواره از ماوس استفاده کرده و تنها در زمان عدم دسترسی به این وسیله، تاچ پد لپ تاپ خود را به کار گیرید. چنانچه به هر دلیل با خرابی و از کار افتادگی تاچ پد لپ تاپ مواجه شدید، می توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج در جهت رفع مشکل روی داده و ترمیم بخش های آسیب دیده و یا تعویض این قطعه با نمونه سالم مشابه مراجعه نمایید. 

دیگر خدمات سخت افزاری مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر کرج رایان در کرج

نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج، یک مرکز عالی در زمینه رفع مشکلات انواع برند ها و مدل های لپ تاپ و کامپیوتر در کرج می باشد. از دیگر خدمات سخت افزاری ارائه دهنده از سوی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج، می توان به تعمیر و تعویض انواع قطعات سخت افزاری لپ تاپ نظیر پاور، فن، کیبورد، ال سی دی، کارت گرافیک، مادربرد و همچنین ارتقاء حافظه های رم و هارد اشاره داشت. 
تمامی این امور به بهترین نحو ممکن در مراحل مختلف عیب یابی تا تست نهایی انجام می گیرد. شما می توانید در صورت بروز هر یک از موارد مذکور و یا وقوع دیگر خرابی های سخت افزاری، در جهت رفع صحیح مشکل در اسرع وقت، به نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید. 

رفع مشکلات نرم افزاری در کرج

منظور از بخش نرم‌ افزاری دستگاه تمامی برنامه ها، بازی ها، پردازش ها و عملیات مختلف و هر آن چیزی است که شما بر روی صفحه نمایش رایانه خود مشاهده می نمایید. این ابزار های مختلف که به انجام امور مورد نظر کاربر پرداخته و تحت او کنترل می شوند، گاهی اوقات دچار خرابی در بخش‌ های مختلف شده و اختلالاتی را در عملکرد دستگاه ایجاد می کنند. 
از رایج ترین مشکلات مهم نرم‌افزاری در رایانه های مختلف می‌ توان به فریز شدن سیستم، بروز کرش های پی در پی، نمایش مکرر صفحه آبی مرگ ویندوز، ویروسی شدن سیستم و... اشاره کرد. چنانچه با هر یک از اختلالات ذکر شده و یا دیگر مشکلات موجود در بخش نرم افزار سیستم خود مواجه شدید، می توانید در جهت عیب یابی صحیح و رفع مشکل اصلی، به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید. 

نصب ویندوز در کرج

از دیگر امور مربوط در بخش نرم افزاری لپ تاپ و کامپیوتر می توان به نصب و تعویض ویندوز اشاره کرد. این کار به بهترین نحو ممکن و با بررسی‌ های دقیق توسط تیم حرفه ای کرج رایان در نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر انجام می شود. شما می توانید در صورت نیاز به نصب نسخه های جدید ویندوز و یا هنگام بروز اختلالات نرم افزاری که کلید آن تعویض ویندوز است، به تعمیرات حرفه ای لپ تاپ و کامپیوتر کرج رایان در کرج مراجعه نموده و یا در صورت نیاز به مشورت و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق راه های ارتباطی با متخصصان نمایندگی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج تماس حاصل فرمایید. 

نصب آنتی ویروس و ویروس کشی سیستم در کرج 

یکی از مشکلات نرم افزاری رایج که می‌تواند عواقب مخرب و خطرناکی را برای شما و فایل ها و اطلاعات موجود در سیستم داشته باشد، ویروسی شدن سیستم است. در این حالت دستگاه مورد هجوم ویروس ها و بدافزار ها و یا دیگر عوامل مخرب قرار گرفته و بسته به اهداف شوم سودجویان دچار آسیب در بخش‌ های مختلف می شود. 
این عوامل مخرب می توانند از راه های مختلف به ویژه از شبکه گسترده و پرکاربرد اینترنت به دستگاه شما نفوذ یافته و مشکلات زیادی را ایجاد نمایند. در این حالات به احتمال فایل ها و داده های مهم سیستم دچار خرابی شده و در نوع شدید تر این حملات، سودجویان اینترنتی در ازای بازگرداندن اطلاعات مهم، از شما تقاضای باج می کنند. البته پس از باج دادن به برنامه نویسان سودجو و انجام امور مورد نظر آنها نیز هیچ تضمینی درمورد بازگشت اطلاعات مهم شما وجود نخواهد داشت. 
به همین دلیل بهتر است از پیش راهکار های امنیتی توصیه شده در جلوگیری از بروز این مشکلات را جدی بگیرید. موثر ترین راه در پیشگیری از نفوذ این عوامل مخرب و ویروسی شدن سیستم شما، نصب نسخه اورجینال از یک آنتی ویروس معتبر است. شما می توانید در جهت نصب آنتی ویروس معتبر و آپدیت دوره‌ ای آن و همچنین ویروس کشی سیستم، به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید. 

دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در کرج

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر کرج، متشکل از یک تیم حرفه‌ ای و متخصصان کاربلد بوده که می تواند با استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه ها و ابزار های مربوطه، به اعمال نوین ترین روش ها در مراحل مختلف عیب یابی و تعمیر بخش های آسیب دیده به رفع مشکل پرداخته و باکیفیت‌ ترین خدمات ممکن را در زمینه تعمیر و تعویض انواع قطعات سخت افزاری، و رفع مشکلات نرم افزاری انواع برند ها و مدل های لپ تاپ و کامپیوتر را در اسرع وقت، در جهت رفاه فوق شما کاربران لپ تاپ و کامپیوتر در کرج ارائه دهد. دیگر خدمات این مرکز عالی و معتبر به شرح زیر می باشد:

(1تعمیر و تعویض باتری و آداپتور 
(2ترمیم پورت ها و سوکت معیوب 
(3نصب انواع نرم افزار های عمومی و تخصصی 
(4رفع اختلالات رایج نرم افزاری 
(5نصب آنتی ویروس و ویروس کشی سیستم 
(6ریکاوری اطلاعات هارد معیوب 
(7تعمیر و تعویض انواع قطعات سخت افزاری نظیر کیبورد، ال سی دی، پاور، فلت و...